فعالیت در زمینه HDDCADDY

وب سایت فوق از سال ۱۳۹۲ معرفی و فروش قطعه Hdd Caddy را به‌طور محدود و به‌عنوان یک طرح آزمایشی آغاز کرد. به‌تدریج و با گذشت ۶ ماه از زمان اجرای طرح و اطمینان از کارایی قطعه موردنظر، درپی مشاهده نیاز و استقبال مصرف‌کننده داخلی برای افزایش فضای ذخیره‌سازی بیشتر روی لپ تاپ خود، و همچنین نیاز این دسته برای ارتقاء لپ‌تاپ‌ به کمک هاردهای جامد با حفظ فضای مورد نیاز برای ذخیره‌سازی اطلاعات، شرکت اقدام به دریافت مجوزهای لازم و اخذ نمایندگی HDDCADDY نمود تا به‌این‌ترتیب خدمات و پشتیبانی خود برای تأمین و فروش قطعات باکیفیت و خدماتی گسترده‌تر را توسعه بخشد. طبق اعلام رسمی شرکت اصلی، تمامی قطعات قابل ارائه از طریق شرکت اپ‌سیستم، ساخت چین می‌باشند اما اسمبل و کنترل کیفی آنها توسط نمایندگان برند هلندی HDDCADDY صورت میگیرد. علاوه‌ براین، تمامی قطعات دارای گارانتی تعویض بی قید وشرط  به‌ مدت  یک‌ سال می‌باشند.

همچنین، جهت جلوگیری از سواستفاده برخی افراد جهت فروش قعطاتی که کاربرد مشابه اما کیفیت نازل دارند، تمامی قطعات به‌ صورت پلمپ با برچسب و لوگوی سبزرنگ اصلی شرکت HDDCADDY و به همراه هولوگرام رسمی نمایندگی آن، شرکت «مک‌آپ» و کارت گارانتی تعویض در بازار عرضه می‌شوند.

توصیه اکید تیم پشتیبانی ما، برای جلوگیری از صدمات احتمالی به هارد یا لپ‌تاپ شما، با توجه به قیمت بالایی که برای SSD پرداخت می کنید و اهمیت اطلاعاتی که روی HDD ذخیره میکنید، استفاده از قطعات اصلی می‌باشد.

درعین‌حال، برای احترام به تقاضای افرادی که مایل به خرید قطعات غیر اصلی با قیمت پایین تر هستند، نمونه‌هایی از تولیدات شرکت‌های متفرقه چینی نظیر TOPDA ، SANOXY ، PROTRONIX و … که با کیفیتی نازل تر ازلحاظ بردچیپ و بدنه نسبت به قطعه اصلی ساخته شده اند نیز در قسمت فروشگاه سایت قرار داده می شود. این قطعات بدون ضمانت ارائه می‌شوند و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این قطعات بعد از فروش و پس از طی شدن ۴۸ ساعت زمان تست کالا از زمان تحویل، برعهده نمی‌گیرد.

شایان ذکر است این قطعات مورد تایید شرکت نبوده، در سیستم پخش و فروش همکار  قرار نمی گیرند و فقط به عنوان نمونه برای معدود خریدارانی که قیمت یا کمیت را به کیفیت ترجیح می دهند در سایت عرضه می شوند.